OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU (Kamenný Újezd)

GASTRO PRODUCTION s.r.o. nabízí v obci Kamenný Újezd volnou pracovní pozici "OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU". Nástupní mzda je 28 500 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kamenný Újezd
Mzda:
28 500 – 32 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Zemědělská 500
37381

Další informace o volném místu

Pracovní náplň : manipulace a zakládání výpalků z nerez oceli, jednoduché korekce, programy již vytvořeny-pouze manipulace; kontrola kvality.
Požadujeme: technické myšlení, orientaci ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci.
Výhodou: základy řízení CNC strojů, technické vzdělání, ochota pracovat a učit se nové věci.
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, možnost dalšího rozvoje, poskytneme plnohodnotné zaškolení/zaučení, příjemné pracovní prostředí.
Nástup: možný IHNED.
Zam. výhody: dovolená 22 dní, bonusy/prémie, stravenky 100,-/ks /závodní stravování, cafeterie, příspěvek na dovolenou až 20.000,-/ rok (po odpracovaném roce)
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese firmy.

Kontakt na zaměstnavatele

Václav Paleček
telefon: 702 166 968
email: steinhauslova@gastro.cz

37381

Poslední změna: před 7 měsíci