DPP: PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (České Budějovice)

Charita České Budějovice nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "DPP: PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH". Nástupní mzda je od 144 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
DPP: PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 144 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309/12
37001

Další informace o volném místu

Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: hlavní náplní je rozvoz a donáška obědů o víkendech a ve svátečních dnech; v ojedinělých případech také pomoc a podpora při podávání jídla a pití, pomoc při osobní hygieně.
Požadujeme:řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) podmínkou; dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti; fyzickou i psychickou zdatnost; vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti; způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost.
Nabízíme: smysluplnou práci na 0,15 úvazku; zázemí stabilní společnosti; možnost dalšího vzdělávání.
Nástup: ihned nebo dohodou.
Pokud vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis na personální oddělení Ing. Michaele Holečkové, michaela.holeckova@cbudejovice.charita.cz, nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478. Bližší informace o pozici u vedoucí služby Ing. Ivana Fenclová, tel. 731 604 510.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Michaela Holečková
Personalistka a mzdová účetní
telefon: 731 604 478
email: michaela.holeckova@cbudejovice.charita.cz

37001

Poslední změna: před 1 rokem