ELEKTRIKÁŘ-MONTÉR FOTOVOLTAICKÝCH A BATERIOVÝCH SYSTÉMŮ (České Budějovice)

TERMS a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ELEKTRIKÁŘ-MONTÉR FOTOVOLTAICKÝCH A BATERIOVÝCH SYSTÉMŮ". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ELEKTRIKÁŘ-MONTÉR FOTOVOLTAICKÝCH A BATERIOVÝCH SYSTÉMŮ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TERMS a.s. - ČB

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: Planá u Českých Budějovic.
Co říká TERMS a.s. o pozici: všichni pracujeme pod firmou TERMS a.s., která své aktivity zaměřila mimo jiné na nové technologie a obnovitelné zdroje. Rozvíjíme a instalujeme fotovoltaické elektrárny, bateriová úložiště a nabíjecí stanice pro elektromobily. Právě proto jsme v roce 2015 kývli na spolupráci s německým výrobcem střídačů SMA, abychom mu zajistili záruční servis a opravy pro několik zemí. Patříme do holdingu BUDEX, kde najdeš projekty jako je ZooControl, GoMobil, či platební bránu GoPay. Loni jsme oslavili už 30. narozeniny a ty to můžeš oslavit s námi!
Pro koho děláme? V rámci firmy experimentujeme s fotovoltaickými a bateriovými systémy již od roku 2005. Postavili jsme stovky menších a desítky větších instalací a na další desítky jsme dělali posudky nebo návrhy řešení. Od roku 2015 navíc pracujeme pro společnost SMA AG. Jde o průkopnickou německou firmu na poli fotovoltaických střídačů, která už slavila své čtyřicátiny. Známá je všude ve světě a zakládá si hlavně na kvalitě. Postupně jsme díky naší píli rozšířili naše aktivity mimo Českou republiku a Slovensko také do Maďarska a Polska. Hlavní doménou činnosti elektro jsou opravy střídačů, do kterých by ses mohl také zapojit.
Koho hledáme?
- Potřebujeme někoho, koho baví elektro, nové věci, ale také kdo má rád důslednost a pečlivost.
Základní požadavky jsou:
- Znalost českého a anglického jazyka (stačí základ na čtení manuálů).
- Ukončené vzdělání elektro.
- Vyhláška 50 § 5 a výše.
Co bys měl umět?
- Alespoň rok praxe v oblasti instalace el. zařízení.
- Práce s Word, Excel a základními "office" nástroji.
Co bys měl umět jako bonus?
- Znalosti z oboru fotovoltaiky a bateriových a nabíjecích systémů.
- Základní orientace v IT a LAN (komunikace systémů).
Co získáš? Možnost práce na plný nebo částečný úvazek. Slušnou mzdu odpovídající tvým zkušenostem. Zaměstnanecký poměr se všemi standardními benefity (příspěvek na obědy, jazykové kurzy a penzijní připojištění, telefon, případně služební automobil). Svůj volný čas a dovolenou si organizuješ s ostatními podle potřeby. Možnost zapojení do vývojových a rozvojových projektů v rámci holdingu (těžba kryptoměn, robotizace, automatizace a jiné).
Co by to vlastně obnášelo? Budeš pracovat v naší hlavní agendě- výstavbě fotovoltaických systémů. Můžeš se také podílet na servisu střídačů SMA, včetně jejich oprav. Se svými parťáky budeš součástí procesu přípravy a realizace výstavby FV systémů. Kompenzace případných přesčasů bonusy či náhradním volnem je samozřejmostí. Důležitá je vždy zpětná vazba jak u zákazníka, tak u kolegů. Sledujeme hlavně preciznost a dobrou komunikaci mezi zákazníkem a zbytkem týmu.
Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, rozjezd zcela nového projektu.

Kontakt na zaměstnavatele

Kamila Kubalová
Asistentka ředitele
email: kamila.kubalova@terms.eu

TERMS a.s.
Planá
37001


Poslední změna: před 1 měsícem