ELEKTROMECHANIK (Hluboká nad Vltavou)

IREL - elektro s.r.o. nabízí v obci Hluboká nad Vltavou volnou pracovní pozici "ELEKTROMECHANIK". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ELEKTROMECHANIK
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hluboká nad Vltavou
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
IREL - elektro s.r.o., pracoviště

Další informace o volném místu

Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, samostatnost, spolehlivost, praxi v oboru.
Náplň práce: elektromontážní práce na sítích NN, údržba VO, elektroinstalace, údržba a servis plaveckého stadionu a zemědělských objektů, hromosvody, odsranění závad po revizích.
Možnost zkráceného úvazku (počet hodin týdně dohodou).
Mzda: po domluvě.
Místo výkonu práce: Hluboká nad Vltavou a okolí.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, služební automobil.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Zdeněk Irovský
telefon: 603 229 851
email: irel@irel.cz

IREL - elektro s.r.o.
37341

Poslední změna: před 1 měsícem