MONTÁŽNÍ DĚLNÍK (České Budějovice)

Karásek s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "MONTÁŽNÍ DĚLNÍK". Nástupní mzda je 33 000 – 39 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
33 000 – 39 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Karásek s.r.o.
Nemanická 437/5
37010

Další informace o volném místu

Hledáme montážníka/ici zimních zahrad a stínění s nástupním platem 33-39 000 Kč hrubého.
O co se jedná? Rádi bychom doplnili náš montážní tým o dalšího člena. Vaším úkolem bude příprava, výroba a montáž hliníkových zimních zahrad, pergol a stínění (markýzy, rolety, žaluzie) . Pracovní doba je od pondělí do pátku, svátky a víkendy volné.
Máme zákazníky po celé České Republice a proto se přibližně jednou za měsíc může stát, že je dvoudenní montáž, na které je potřeba přespat (příjemný penzion či hotel). Ubytování hradí zaměstnavatel. Budeš součástí týmu, ve kterém se můžeš vypracovat na vedoucího montážní party.
Koho hledáme? Hledáme flexibilního, spolehlivého člověka, který je zručný a nebojí se nových výzev. Potřeba je i časová flexibilita.
Vaše pracovní doba začíná dle vzdálenosti k zákazníkovi, ke kterému přijíždíte ráno. Případné přesčasové hodiny z těchto montážních dní umožníme vybrat ve volnějších dnech (zpravidla pondělky a pátky). Výjezdy jsou vždy z Č. Budějovic - našeho sídla.
Nutností je řidičský průkaz skupiny B, výhodou je BE.
Potřeba je také trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost a také férovost. Placené přesčasové hodiny do výše hodinové průměrné mzdy. Vyplácíme cestovní náhrady dle zákona. Po prvním odpracovaném roce pololetně bonusové prémie a kompletní vybavení pro montážníka od firmy Engerlbert Strauss. Pracovní doba je od pondělí do pátku, svátky a víkendy volné.
Zaměstnanecké výhody: bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, sleva na firemní výrobky/služby
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Viktor Karásek
telefon: 606 607 575
email: viktor@karasek.cz

Karásek s.r.o.
České Budějovice
37010

telefon: +420606607575
email: nakup@karasek.cz


Poslední změna: před 1 měsícem