MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK VÝROBY-ELEKTRO (Homole)

STAVOKLIMA s.r.o. nabízí v obci Homole volnou pracovní pozici "MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK VÝROBY-ELEKTRO". Nástupní mzda je 26 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK VÝROBY-ELEKTRO
Obor(y):
Stavebnictví, Výroba a provoz
Obec:
Homole
Mzda:
26 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
STAVOKLIMA s.r.o.
Budějovická 450
37001

Další informace o volném místu

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Co u nás budete dělat? Jednodušší montážní elektro práce ve výrobě clon a jednotek dle technické dokumentace a nákresu; kontrolu úplnosti a funkčnosti všech součástí výrobků; zajišťovat pravidelnou údržbu nástrojů a pořádku na pracovišti.
Co od Vás očekáváme? Manuální zručnost a samostatnost, pečlivost; schopnost čtení základních jednoduchých technických a technologických výkresů; spolehlivost, dochvilnost, schopnost týmové práce.
Čím nás potěšíte (není podmínkou)? Praxí na stejné nebo podobné pozici; oprávnění k činnosti (vyhl. 50/1978 Sb); SOU v oborech elektro výroba, elektrikář, elektromechanik nebo jiné technické vzdělání.
Na co se u nás můžete těšit? Zázemí ve stabilní české společnosti s více jak 25letou tradicí; motivující finanční ohodnocení = hodinová mzda vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích; balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu; výběr z kafetérie - ročně min. 5 000 Kč; zaměstnanecké výhody v Programu MultiSport; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele; firemní akce; příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Anna Urie
telefon: 380 420 950, 770 166 235
email: volnamista@stavoklima.cz

STAVOKLIMA s.r.o.
Homole
37001

telefon: 380420950
email: volnamista@stavoklima.cz


Poslední změna: před 4 měsíci