NÁSTROJAŘ (České Budějovice)

KeyTec České Budějovice s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "NÁSTROJAŘ". Nástupní mzda je od 39 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
NÁSTROJAŘ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 39 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
KeyTec České Budějovice s.r.o., ČB

Další informace o volném místu

Požadujeme: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, samostatnost, aktivní přístup k práci zručnost
Náplň práce: Opravy, úpravy lisovacíhc a postupových nástrojů, přestavby nástrojů, preventnivní údržba nástrojů
Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, 13. a 14.plat, věrnostní bonusy, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Věra Tůmová
telefon: 389 002 120
email: vera.tumova@keytec.cz

KeyTec České Budějovice s.r.o.
37001

Poslední změna: před 3 měsíci