OSOBNÍ ASISTENT/KA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE (České Budějovice)

Bohemian Reality s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "OSOBNÍ ASISTENT/KA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE". Nástupní mzda je od 37 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OSOBNÍ ASISTENT/KA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE
Obor(y):
Administrativa
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 37 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Bohemian Reality s.r.o., ČB

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: České Budějovice/ Lišov
Náplň práce: vedení agendy, administrativa, marketing, organizace práce,m základní práce s Wordem a Excelem, administrace webových stránek a další
Měsíční mzda: základ 30 000 Kč čistého + odměny - upřesnění podmínek mzdy při osobním jednání
Požadavky: aktivní práce na PC, znalost programu Excel, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, reprezentativní vystupování
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem - simona.blahova@fischer-holding.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Hana Babková
telefon: 777 456 304
email: hana.babkova@fisher-holding.cz

Bohemian Reality s.r.o.
Ústí nad Labem
40001

Poslední změna: před 1 měsícem