PHP VÝVOJÁŘ/KA- ELEKTRONIKA PRO EKOLOGII (České Budějovice)

FIEDLER AMS s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PHP VÝVOJÁŘ/KA- ELEKTRONIKA PRO EKOLOGII". Nástupní mzda je 60 000 – 100 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PHP VÝVOJÁŘ/KA- ELEKTRONIKA PRO EKOLOGII
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
60 000 – 100 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
FIEDLER AMS s.r.o.
Lipová 1789/9
37005

Další informace o volném místu

Zkus změnu a přidej se do týmu českých vývojářů a výrobců chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala.
Co stavíme z technologického hlediska? High available/scalable distribuovaná platforma pro příjem, zpracování, vyhodnocení a vizualizaci dat psaná v Node.js běžící v cloudu s SPA frontendem v Aurelia.js a desktopovým klientem postaveném na Electronu.
Jak pracujeme? Pro verzování kódu a issues používáme GitLab. Celý vývoj sedí u jednoho stolu ve velké prostorné kanceláři (s otevíratelnými okny).
Náplň práce: tvorba čistého a dobře navrženého kódu; code reviews, debug, zlepšování kvality aplikací- aktualizace.
Co je pro nás důležité: schopnost vyvíjet čistý modulární kód; komunikativnost a týmová spolupráce, samostatnost; udržujeme pořádek a přehlednost, provádíme code review; chceme mít produkty stabilní- k testování používáme Unit testy; o našich produktech chceme vědět- pro monitoring používáme Prometheus a logy sledujeme v Graylogu.
Požadujeme: znalost PHP; znalost SQL databází (MySQL ...); znalost Javascript; znalost verzovacích systémů (git).
Nabízíme: provoz v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti; firemní telefon, výhodný mobilní tarif; moderní pracovní prostředí; profesní růst s možností podílet se na vývoji vlastních elektronických přístrojů; konzultace a rady při zaškolování; flexibilní pracovní dobu na základě pracovních výsledků; sick days; finanční bonusy.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontakt
telefon: 386 358 274
email: jobs@fiedler.company

FIEDLER AMS s.r.o.
České Budějovice
37005


Poslední změna: před 3 týdny