PRACOVNÍK/ICE OBCHODU (České Budějovice)

ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/ICE OBCHODU". Nástupní mzda je 13 400 – 18 300 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/ICE OBCHODU
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
České Budějovice
Mzda:
13 400 – 18 300 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ERGOTEP, družstvo invalidů - prodejní centrum Tescoma, IGY Centrum
Pražská tř. 1247/24
37004

Další informace o volném místu

Pracovní místo vyhrazeno pro OZP (ID I.- II. stupně) nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhoděné).
Náplň práce: obsluha zákazníků a pokladny, odborné poradenství při prodeji, nabídka zboží zákazníkům, doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny.
Požadavky: dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování; spolehlivost a pečlivost; trestní bezúhonnost; výhodou uživatelská znalost práce na PC.
Nabízíme: atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu; vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích; stabilní výdělek; slevu na kvalitní zboží Tescoma; čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny.
Kontakt: telefonicky (po-pá, 6:00 - 14:30 hod.) nebo e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Jitka Teplá
telefon: 469 660 912
email: krivkova.t@ergotep.cz

ERGOTEP, družstvo invalidů
Proseč
53944

Poslední změna: před 1 rokem