PRACOVNÍK/ICE TECHNICKÉ ADMINISTRATIVY CHLADÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ (Litvínovice)

SINOP CB a.s. nabízí v obci Litvínovice volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/ICE TECHNICKÉ ADMINISTRATIVY CHLADÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ". Nástupní mzda je 40 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/ICE TECHNICKÉ ADMINISTRATIVY CHLADÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ
Obor(y):
Administrativa, Výroba a provoz
Obec:
Litvínovice
Mzda:
40 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice
Pod Stromovkou 205
37001

Další informace o volném místu

Náplň práce: kompletace obchodně technické dokumentace, prodej náhradních dílů na základě poptávky zákazníků a technické dokumentace, zákaznický servis a administrativní práce.
Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru (strojírenské, elektrotechnické nebo stavební), orientace v technické dokumentaci, základní znalost práce v kreslicích SW AutoCAD, znalost anglického jazyka na komunikaticní úrovni.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky, jazykové kurzy (anglický, německý a francouzský jazyk), kafetérie, vyhrazené parkoviště a uzamykatelný kolostav.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem (životopis).

Kontakt na zaměstnavatele

Lenka Šimánková
telefon: 387 203 521
email: volnamista@sinop.cz

Litvínovice
37001

Poslední změna: před 4 týdny