PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- PEČOVATEL/KA- zástup za dlouhodobou nemoc (České Budějovice)

Charita České Budějovice nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- PEČOVATEL/KA- zástup za dlouhodobou nemoc". Nástupní mzda je od 24 200 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- PEČOVATEL/KA- zástup za dlouhodobou nemoc
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 24 200 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309/12
37001

Další informace o volném místu

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: přímá práce s uživateli pečovatelské služby; pomoc a podpora při podávání jídla a pití, osobní hygieně; komplexní péče o domácnost uživatelů; rozvoz a donáška obědů; ranní/odpolední směny.
Požadujeme: znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (výhodou); řidičský průkaz skupiny B (podmínkou- aktivní řidič); způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost; absolvování kurzu pro Pracovníky v sociálních službách (výhodou); dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti; schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost; fyzickou i psychickou zdatnost; vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti; schopnost týmové spolupráce.
Nabízíme: smysluplnou práci na plný úvazek; nástupní mzdu od 24 200 tis. Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, možnost dalších odměn; zázemí stabilní společnosti; 5 týdnů dovolené; možnost dalšího vzdělávání; nástup ihned.
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis Ing. Michaele Holečkové, michaela.holeckova@cbudejovice.charita.cz, nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478.
Bližší informace o pozici Ing. Ivana Fenclová, tel. 731 604 510.

Kontakt na zaměstnavatele

Holečková, Fenclová
telefon: 731 604 478, 731 604 510
email: michaela.holeckova@cbudejovice.charita.cz

Charita České Budějovice
České Budějovice
37001


Poslední změna: před 1 měsícem