PROJEKTANT/KA ELEKTRO- JUNIOR (Litvínovice)

SINOP CB a.s. nabízí v obci Litvínovice volnou pracovní pozici "PROJEKTANT/KA ELEKTRO- JUNIOR". Nástupní mzda je od 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROJEKTANT/KA ELEKTRO- JUNIOR
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Litvínovice
Mzda:
od 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice
Pod Stromovkou 205
37001

Další informace o volném místu

Náplň práce: tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií, příprava výrobní dokumentace, oživování řídících systémů.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ obor elektrotechnika, znalost AJ, znalost práce v SW ELCAD.
Nabízíme: dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, kurzy AJ, NJ, FJ, vyhrazené parkoviště, sleva na firemní výrobky, kafetérie.
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, pošlete životopis na e-mail: volnamista@sinop.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Lenka Šimánková
telefon: 387 203 521
email: volnamista@sinop.cz

Litvínovice
37001

Poslední změna: před 1 týdnem