ŘIDIČ MKD (České Budějovice)

Unitrans Bohemia s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ŘIDIČ MKD". Nástupní mzda je 25 560 – 59 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ŘIDIČ MKD
Obor(y):
Doprava
Obec:
České Budějovice
Mzda:
25 560 – 59 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Unitrans Bohemia s.r.o.
Hraniční 2253

Další informace o volném místu

Náplň práce: řidič MKD, potravinářská cisterna (žádná ADR) EU - AT, DE. NL ...
Požadavky:ŘP C + E, základní znalost AJ nebo NJ výhodou (domluva na nakládce/vykládce), ochota dojíždět za prací - AT (okolí Linze, Vídeň). Neděláme každý víkend doma pouze turnusy (14/14,20/10 nebo každý druhý víkend doma).
Nabízíme: stabilní pracovní zázemí v zavedené mezinárodní firmě, zajímavé platové ohodnocení

Kontakt na zaměstnavatele

Miroslav Jáchym
email: info@unitrans-bohemia.cz

37006

Poslední změna: před 5 měsíci