SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA PRO TISKOVÁ ŘEŠENÍ (České Budějovice)

TranSoft a.s. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA PRO TISKOVÁ ŘEŠENÍ". Nástupní mzda je od 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA PRO TISKOVÁ ŘEŠENÍ
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
TranSoft a.s., ČB

Další informace o volném místu

Do našeho pracovního kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici Servisní technik/technička pro tisková řešení. Jsme stabilní česká firma s působností více jak 30 let na trhu a poskytujeme komplexní služby zahrnující vývoj software, ICT služby a tisková řešení.
Jaká bude Vaše pracovní náplň? Instalace, servis a údržba tiskových zařízení; podpora a implementace tiskových řešení a souvisejícího software v IT prostředí zákazníka; administrace servisního software pro podporu a správu tisku; podpora servisního týmu při napojení multifunkčních zařízení do síťového prostředí zákazníka (Active Directory, DMS, Digitální archiv, ESSL, skenování a oběh dokumentů); odborné poradenství, školení personálu zákazníka; podpora obchodního týmu při nabídkovém procesu; dodávky spotřebního materiálu; denní cestování za zákazníky v rámci regionu; systematické odborné vzdělávání a práce na osobním odborném růstu.
Co požadujeme? Ukončené vzdělání SŠ/VŠ technického směru; pozitivní vztah k tiskovým a IT technologiím; znalost PC, MS Office, základní znalost tiskových řešení, základní znalost TCP/IP sítí; ŘP B, komunikační a organizační schopnosti, flexibilitu, asertivitu, přesnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost.
Co u nás najdete? + týden placeného volna; stravenkový paušál; služební vozidlo; telefon; notebook; příjemné pracovní prostředí; možnost profesního růstu a odborného vzdělávání; prostor pro uplatnění Vašich technických znalostí; odborné zaškolení; parkování v areálu firmy.
Nástup: možný ihned nebo dle dohody.
Místo výkonu pracovní pozice: České Budějovice.
Kontakt: Petra Dvořáková- +420 727 894 787, dvorakova@transoft.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Petra Dvořáková
mzdová účetní
telefon: 727 894 787
email: dvorakova@transoft.cz

TranSoft a.s.
České Budějovice
37001


Poslední změna: před 1 měsícem