SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE (České Budějovice)

Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE". Nástupní mzda je 27 430 – 40 110 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE
Obor(y):
Služby, Zdravotnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
27 430 – 40 110 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
"Domov pro seniory Hvízdal České Budějovice, příspěvková organizace"
U Hvízdala 1327/6
37011

Další informace o volném místu

Požadujeme: čistý rejstřík trestů.
Bližší informace: pracovní smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, možnost osobního ohodnocení po zkušební době.
Pracovní náplň: zabezpečuje základní soc. agendu, včetně zajiš. standardní dokumentace, poskytuje soc. právní poradenství.
Zaměstnanecké výhody: stravování v zařízení, příspěvky na penzijní připoj.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky od pondělí do pátku v čase od 7:00 až 15:30 hodin.

Kontakt na zaměstnavatele

Hněvsová
telefon: 601 525 072
email: g.hnevsova@dpshvizdal.cz

37011

Poslední změna: před 5 měsíci