SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ KARTOVÉHO CENTRA CIT JU (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ KARTOVÉHO CENTRA CIT JU". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ KARTOVÉHO CENTRA CIT JU
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň
- práce na Kartovém centru CIT
- správa přístupového systému a systému žádanek o ID kartu
- výroba ID karet, správa software na potisk ID karet
- vydávání ID karet, prodlužování platnosti ID karet
- provoz tiskárny na potisk ID karet, provoz multifunkčního zařízení
- provoz pokladny interního platebního systému na JU
- podpora uživatelů spravovaných IS
- vyřizování a třídění požadavků uživatelů
Požadujeme
- SŠ vzdělání
- administrativně-organizační schopnosti
- angličtina na komunikativní úrovni
- technické myšlení, nadstandardní uživatelská znalost PC hardware
- základní znalost práce s databázemi a SQL
- základní znalost VisualBasic
- základní znalost elektrotechniky, základní znalost mikroprocesorů výhodou
- znalost základů 3D tisku výhodou
- trpělivost, zodpovědnost a časová flexibilita
- umění jednat s lidmi, schopnost asertivního jednání s klienty
- pracovitost, ochota učit se nové věci, odolnost proti stresu
- manuální zručnost při práci s ručním elektrickým nářadím
- odborná způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. výhodou
Nabízíme:
- zajímavou práci s možností profesního rozvoje,
- perspektivu zaměstnání,
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Pracovní poměr - doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle mzd. předpisu JU, od 35 000 Kč/měsíc.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením "správce IKT Kart. centra CIT JU" zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 11.7.2024. Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Kontakt na zaměstnavatele

Přihlášky
email: personalni@jcu.cz

37005

Poslední změna: před 4 měsíci