SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ SE ZAMĚŘENÍM NA WWW (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ SE ZAMĚŘENÍM NA WWW". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ SE ZAMĚŘENÍM NA WWW
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň:
- podílí se na správě centrálních WWW serverů JU;
- spravuje, aktualizuje a rozvíjí WWW portál JU a jejích součástí, příp. dalších služeb;
- zabezpečuje technickou podporu a provádí školení pracovníků JU při prezentování informací na WWW portálech JU a provádí nastavení odpovídajících uživatelských práv;
- podílí se na vývoji aplikací pro WWW portál JU;
- zajišťuje pravidelné zálohování a archivaci obsahu webových portálů JU;
- provádí pravidelnou denní kontrolu dostupnosti obsahu uloženého na WWW portálu JU a u klíčového obsahu také jeho anglické verze;
- zajišťuje generování certifikátů SSL pro webové servery JU;
- řeší grafické a audiovizuální požadavky spojené s weby JU.
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání; vzdělání se zaměřením na IT nebo praxe s realizací rozsáhlejších webových projektů; znalost technologií HTML, CSS, JavaScript, PHP, API, SQL;
základní znalost opensource redakčních systémů (znalost CMS Joomla a případně tvorby pluginů výhodou); znalost OS Linux alespoň na úrovni základního uživatele výhodou; zkušenosti s UX, UI a SEO výhodou; zkušenosti s designovacími nástroji Adobe atp výhodou;
znalost základní konfigurace webového serveru nginx a Apache výhodou;
angličtinu na úrovni porozumění technické dokumentaci; ochotu učit se nové věci;
komunikativnost, vstřícnost, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, analytické myšlení;
zodpovědnost a časovou flexibilitu.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje, perspektivu zaměstnání, zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu, práce v instituci implementující HR AWARD.
Nástup od: ihned
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou
Mzda: dle Mzdového předpisu JU od 35 000 Kč
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením
„Pracovník CIT / WWW specialista“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 11. 7. 2024.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Kontakt na zaměstnavatele

Přihlášky
email: personalni@jcu.cz

37005

Poslední změna: před 4 měsíci