SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ (České Budějovice)

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
České Budějovice
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a
37005

Další informace o volném místu

Pracovní náplň:
- administrace určených informačních systémů zaměřujících se zejména na e-oběhové agendy a interní hodnocení,
- podpora uživatelů, pomoc při běžném provozu, reporting,
- proškolování uživatelů, testování, tvorba dokumentace a návodů pro svěřené informační systémy; správa a rozvoj IS Verso; analýza a návrh řešení požadavků uživatelů systému,
- komunikace s externími dodavateli; spolupráce při tvorbě podkladů pro rozvoj IT služeb a informačních systémů; hledání nových způsobů, jak automatizovat interní procesy.
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání; komunikativnost, vstřícnost, zodpovědnost; proaktivní přístup k řešení pracovních úkolů, analytické myšlení; znalost VŠ prostředí výhodou; pokročilá znalost MS Office, Microsoft 365, SharePoint a Azure; základní znalost administrace operačních systémů Linux a Windows Server; základní znalost modelování BPMN a principů programování; základní znalost databází SQL; základní znalost angličtiny.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání; Zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravován; zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: 1. 7. 2024 nebo dle dohody.
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením
„Pracovník CIT / Správce IS“ zašlete do 23. 6. 2024 na e-mail: personalni@jcu.cz
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Kontakt na zaměstnavatele

Personální oddělení
email: personalni@jcu.cz

37005

Poslední změna: před 1 měsícem