TECHNIK, SEŘIZOVAČ (m/ž) (České Budějovice)

PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "TECHNIK, SEŘIZOVAČ (m/ž)". Nástupní mzda je 28 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNIK, SEŘIZOVAČ (m/ž)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
28 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
PCO - Montážní dílna, s.r.o.
Vrbenská 197/23
37001

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: údržba a seřizování jednoúčelových strojů, finální seřizování strojů při výrobě a při změně produktu, snižování výskytu poruch- provádění periodické a preventivní údržby.
Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, ochotu pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na stravování, výše mzdy na základě znalostí a zkušeností.
Nástup: ihned.
Pracovní úvazek: zkrácený.
Nabídky zasílejte na e-mail nebo si sjednejte schůzku na tel. č. : 387 201 152, 773 742 379.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Simona Roubalová
personální oddělení
telefon: 387 201 152, 773 742 379
email: personal@pco.cz

37001

Poslední změna: před 4 měsíci