TRUHLÁŘ SE ZAPRACOVÁNÍM NA DŘEVOMODELÁŘE (České Budějovice)

MOSLED, s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "TRUHLÁŘ SE ZAPRACOVÁNÍM NA DŘEVOMODELÁŘE". Nástupní mzda je od 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TRUHLÁŘ SE ZAPRACOVÁNÍM NA DŘEVOMODELÁŘE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
České Budějovice
Mzda:
od 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MOSLED, s.r.o.
Slévárenská 657
37001

Další informace o volném místu

popis pozice: výroba modelů pro slévárny
požadavky: vyučení nebo praxe v oboru; znalost obsluhy dřevoobráběcích strojů; samostatnost při řešení úkolů
Nabízíme: zajímavou různorodou práci; zaškolení na modeláře; jednosměnný provoz; příjemné pracovní prostředí; podnikové stravování; mzda od 32 000,-
Kontakt se životopisem posílejte na e-mail: sima@mosled.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Pavel Šíma
telefon: 387 995 032
email: sima@mosled.cz

37001

Poslední změna: před 2 měsíci