ZEDNÍK (České Budějovice)

JARYGROUP s.r.o. nabízí v Českých Budějovicích volnou pracovní pozici "ZEDNÍK". Nástupní mzda je 34 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ZEDNÍK
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
České Budějovice
Mzda:
34 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
JARYGROUP s.r.o.
Hlinská 457/2a
37001

Další informace o volném místu

Požadované dovednosti a znalosti:
- zkušenosti s hrubými stavbami, základovými deskami, s prací se sádrokartonem, vnitřními omítkami, štuky, zateplovacími systémy, fasádními omítkami
- řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů,
- samostatnost a ochota se učit,
- spolehlivost a pečlivost.
Náplň práce:
- zednické práce stavebních konstrukcí a úpravy vnitřních i vnějších povrchů.
- základy staveb a rozměření nosných i vnitřních nenosných zdí a příček.
- obkládání a dláždění vnitřních i vnějších ploch.
- betonování plotových sloupků a montáž plotových systémů.
Pracovní doba:
7:00 - 15:30
Zam. výhody: Příspěvek na oběd, možnost předčasného čerpání výplaty, nadstandardní výdělek dle odvedené práce, po 3 měsících smlouva na dobu neurčitou, zaměstnanecká sleva na myčku a čištění interiérů, využití dílny pro opravu vlastního vozu.
Kontakt telefonicky (8:00 - 16:00 hod.) e-mailem nebo osobně na adrese Hlinská 457/2a, České Budějovice

Kontakt na zaměstnavatele

Michal Kubbah
telefon: 725 953 799
email: kubbah@jarygroup.cz

37001

Poslední změna: před 4 měsíci