TRAKTORISTA/TRAKTORISTKA V ROSTLINNÉ VÝROBĚ (Žimutice)

Agrodružstvo Žimutice nabízí v obci Žimutice volnou pracovní pozici "TRAKTORISTA/TRAKTORISTKA V ROSTLINNÉ VÝROBĚ". Nástupní mzda je od 31 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TRAKTORISTA/TRAKTORISTKA V ROSTLINNÉ VÝROBĚ
Obor(y):
Doprava, Zemědělství a lesnictví
Obec:
Žimutice
Mzda:
od 31 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Agrodružstvo Žimutice
37366

Další informace o volném místu

Bližší informace: doba určitá (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce: traktorové práce na orné půdě, loukách a pastvinách; údržba a opravy zemědělských strojů a zařízení; další manuální práce v zemědělství; řízení a obsluha dalších zemědělských strojů (kombajn, manipulátor atd.).
Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat v zemědělství. Svářečský průkaz výhodou.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Jan Daněk
hlavní mechanizátor
telefon: 731 433 150
email: agro.danek@seznam.cz

Žimutice
37366

telefon: 385 737 031

Poslední změna: před 4 týdny